Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Vysokotlaký čistič Kränzle X - A17 TST

Nová generace studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle X - A17 TST disponuje pracovním tlakem až 150 barů a průtokem vody 9 l/min. V základní výba... celý popis
Dostupnost
Obvykle do 3 dnů
24 021 Kč
19 852,07 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:496520**P
Hmotnost:31 kg
Hlučnost:88 dB
Příkon:2,95 kW
Délka přívodního kabelu:5 m (16 A zásuvka)
Elektrické připojení:230 V; 50 Hz; 12,8 A
Rozměry (d x š x v) (mm):470 x 360 x 875
Množství vody:9 l/min
Výkon:2,2 kW
Pracovní tlak (regulovatelný):30-150 bar
Max. teplota vstupní vody:60 °C
Přípustný přetlak:170 bar
Druh oleje:15 W 40
První výměna oleje:po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje:po 250 provozních hodinách nebo po 1 roce
Navíjecí buben:ANO
Otáčky motoru:2800 ot/min
Přisávání čistícího prostředku:NE
Spotřeba vody:max. 540 l/h
Velikost trysky:033
Zařízení Total-Stop:ANO
Vysokotlaká hadice z ocelové tkaniny:ANO - integrovaná v bubnu - 12 m
Délka hadice:12 m
 • Kompletní specifikace
 • Vysokotlaký čistič Kränzle X - A17 TST
  Vysokotlaký čistič Kränzle X - A17 TST
  Obvykle do 3 dnů
  24 021 Kč
  19 852,07 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Nová generace studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle X - A17 TST disponuje pracovním tlakem až 150 barů a průtokem vody 9 l/min. V základní výbavě naleznete 12 m vysokotlakou hadici na navíjecím bubnu a vysokotlakou pistoli M2001 s rychlospojkou a výměnnými nástavci se základní plochou tryskou a rotační keramickou bodovou tryskou. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru. Je ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití.

Pozoruhodná konstrukce nové řady X posunuje kombinaci designu a funkčnosti na novou úroveň! Kränzle X - A17 TST disponuje pracovním tlakem až 150 barů a průtokem vody 9 l/min. Nový design podvozku (šasi) má unikátní robustní konstrukci s velkými koly, která umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu. 

Série X z továrny Kränzle obdržela pečeť vítěze testu vysokotlakých čističů pro rok 2020 v Německu (časopis ETM Test).

 

V základní výbavě naleznete odolnou 12 m vysokotlakou hadici s ocelovým opletem na navíjecím bubnu se sklopnou klikou. Dále pak vysokotlakou pistoli M2001 s nástavcem pro rychlospojky. Úložný prostor pro výměnné nástavce obsahuje základní plochou trysku a rotační keramickou bodovou trysku s inteligentním Quick-Click systémem rychlospojek pro bleskovou a jednoduchou výměnu nástavců (trysek) na pistoli. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie. Je ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití.

 

Klíčové vlastnosti výrobku:

 • Kränzle Quick-Click je systém rychlospojek (DN10) pro rychlou a jednoduchou výměnu nástavců (trysek) na pistoli. Rychlovýměnný zásuvný systém DN10.

  

 • Propracovaný úložný prostor pro výměnné trysky a příslušenství se nachází nad navíjecím bubnem s hadicí a je tak přímo po ruce. Úložný prostor pro výměnné nástavce obsahuje základní plochou trysku a rotační keramickou trysku již v základní výbavě!

 • Manometr a regulace tlaku umožňuje nastavit provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků. Součástí vysokotlakého čisticího stroje je také manometr na výstupu z čerpadla pro měření aktuálního tlaku vody.

 • Systém Total-Stop pro okamžité zastavení, zlepšuje životnost těsnění a snižuje spotřebu energie. Vysokotlaké čističe bez systému Total-Stop přístroj přepnou po zavření pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon se odlehčí, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

 • Moderní design a kompaktní provedení šasi s velkými koly Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky nebo schody je tak možné překonávat bez větších problémů. Skladování stroje nezabere příliš mnoho místa i díky praktickému uložení jednotlivého příslušenství přímo na stroji (prostor na pistoli, trysky).

 • Snadná manipulace s příslušenstvím! Součástí vysokotlakého čisticího stroje je  integrovaný buben se sklopnou klikou pro snadné namotání odolné 12 m vysokotlaké hadice s ocelovým opletem. Připojení do elektrické sítě (230 V) zajišťuje 5 m napájecí kabel, který má také na stroji své místo pro namotání.

 

Tip: Každý metr vysokotlaké hadice navíc Vám výrazně rozšiřuje pracovní prostor bez nutnosti neustále přesouvat Váš vysokotlaký čisticí přístroj po pracovní ploše. Zvolíte-li namísto 10-ti metrové hadice hadici 15-ti metrovou, získáte 2,25 krát více akční pracovní plochy bez nutnosti vysokotlaký čistič se všemi přípojkami přemísťovat. Podívejte se na obrázek srovnání dosahu 10-ti, 15-ti, 20-ti a 30-ti metrové hadice. Pracovní plocha s jen o pár metrů delší hadicí je více než dvojnásobně větší! Dlouhodobě tak ušetříte náklady spojené s časem čištění a obsluze vytvoříte lepší pracovní podmínky k provedení požadovaných prací. Další srovnání dosahu hadic nabízí malá tabulka pod obrázkem:

Porovnání pracovní plochy u vysokotlakého čističe s 10 m, 15 m, 20 m a 30 m vysokotlakou hadicí: 

Základní příslušenství v ceně stroje:

 • 1x vysokotlaká pistole Kränzle M 2001 s rychloupínací koncovkou DN10
 • 1x 12 m vysokotlaká hadice Kränzle s ocelovým opletem
 • 1x integrovaný navíjecí hadicový buben Kränzle se sklopnou klikou
 • 1x základní nožová plochá tryska Kränzle s rychlospojkou DN10 
 • 1x rotační bodová keramická tryska Kränzle s rychlospojkou DN10
 • systém Total-Stop - stroj se zastaví po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevření

Oblast použití:

Kränzle X A-17 TST je speciálně koncipován pro soukromé použití kolem domu a na zahradě.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Kudy k nám?

 

Kde nás najdete

TopServis - Pavel Malý

Pražská 46

530 06 Pardubice

Česká Republika

Kontakty
Pavel Malý - TopServis
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz