KONTAKTY

Top Servis
Pražská 46
530 06, Pardubice - Popkovice
tel: +420 777 760 060
fax: +420 466 310 390
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Malý
Pavel - PYROSERVIS - netfirmy.czPyrotechnika a ohňostroje - netfirmy.cz

O nás
O nás

Jsme TOP SERVIS Pardubice!

Využijeme naše znalosti a zkušenosti ve váš prospěch.

Pevnými základy naší společnosti jsou bohaté profesní zkušenosti, smysl pro pečlivou práci a ochota splnit všechna přání našich zákazníků. Poradíme vám, jak si z naší nabídky vybrat to nejlepší. Zajistíme kompletní montáž a případný servis objednané techniky, aby vaše spokojenost vydržela i do budoucnosti.

Zabýváme se:

  • prodejem, montáží a servisem centrálních a průmyslových vysavačů,
  • dodávkou čisticí a úklidové techniky pro profesionální použití,
  • prodejem mycího příslušenství (Mopy, Kartáče...)
  • a dalšími službami.

Zabýváme se prodejem, poradenstvím a servisem centrálních vysavačů pro rodinné domy, komerční prostory a průmyslové objekty. Náš sortiment dále tvoří vysokotlaké čističe - studenovodní, horkovodní, s benzínovým motorem, podlahové mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, jednokotoučové drhnoucí a leštící stroje, úklidové vozíky, mopy a držáky mopů a další úklidové příslušenství.

Působíme v Pardubickém, Královehradeckém kraji a na Vysočině. Naši nejčastější zákazníci jsou z těchto měst a okolí: Pardubice, Chrudim, Přelouč, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Chlumec nad Cidlinou, Lázně Bohdaneč, Hradec Králové a další. Spokokojení a dlouholetí zákazníci nejsou jen fyzické osoby, ale i firmy, obce a města.

Nabízíme prodej strojů značek Kränzle, Lindhaus, Columbus, Fimap, Numatic, Aquila, BIS, Unger, Eastmop, Ghibli, Stolzenberg a Turbolava. Zeptejte se nás na cokoli, co vás zajímá. Zjistíme potřebné informace, ověříme ceny nabízeného zboží nebo pro vás připravíme nezávaznou kalkulaci našich služeb. Kontaktujte nás ještě dnes.

Kontaktovat nás mužete na tel.: 777 760 060, emailu: topservis@topserviscz.cz nebo přes kontaktní formulář na www.topserviscz.cz.


Sídlo firmy - Pražská 46, 530 06 Pardubice Pravidelně se účastníme stavební výstavy v pardubickém IDEONU Pravidelně se účastníme stavební výstavy v pardubickém IDEONU

Zjc4NTA