- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Profesionální vysavač Soteco Nevada 215
Profesionální vysavač Soteco Nevada 215
- Kompletní specifikace
Profesionální vysavač Soteco Nevada 215Obvykle do 3 dnů10 277 Kč/ ks8 493,39 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální jednomotorový průmyslový vysavač na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- kobercová hubice kombinovaná
- štěrbinová hubice
- hubice široká 10 cm
- kruhový kartáček
- hubice na mokré vysávání
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 9,3 kg |
| Kapacita nádoby | 24 litrů |
| Motor | 1080 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 220 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 170 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 470 x 470 x 630 |
Zboží zařazeno v kategoriích
