- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač COYNCO STD 300
Průmyslový vysavač COYNCO STD 300
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač COYNCO STD 300Obvykle do 3 dnů103 180 Kč/ ks85 272,73 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Třífázový průmyslový vysavač (sací turbína) umožňující vysávání prachu a suchých nečistot.
- modely, které díky filtru a zvýšené filtraci mohou bez problému vysávat velmi jemné prachy a materiály
- vybavený inovativním systémem oklepu filtru, prostřednictvím vibrací, vzduchovým pístem (jednoduchá mechanická páka pro přepínání)
- odpadní nádoba je standardně opatřena práškovým nátěrem a nerez nádobu je možné získat na vyžádání stejně jako HEPA filtr
- kompaktní rozměry stroje přispívají k jednodušší manipulaci
- vysávání jemných prachů a materiálů ve středně náročných provozech
- možné k dodání v úpravě do nebezpečného výbušného prostředí s certifikátem ATEX
Technické parametry:
| Hlučnost | 74 dB |
| Hmotnost | 90 kg |
| Napětí | 400 V |
| Objem nádrže | 70 l |
| Podtlak | 3200 mm H2O |
| Použití | sucho, možnost provedení ATEX zóna 22 |
| Průtok vzduchu | 320 m3/h |
| Rozměry | 600 x 800 x 1650 mm |
| Výkon | 3000 W,turbína |
Zboží zařazeno v kategoriích
