- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Coynco D 1122
Průmyslový vysavač Coynco D 1122
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Coynco D 1122Na dotaz115 374 Kč/ ks95 350,41 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jednofázový průmyslový vysavač umožňující vysávání prachu a suchých nečistot.
- vybaven inovativním systémem oklepu filtru, prostřednictvím vibrací, vzduchovým pístem (mechanická páka)
- odpadní nádoba je standardně opatřena práškovým nátěrem a nerez nádobu je možné získat na vyžádání stejně jako HEPA filtr
- vysávání velkého množství suchých nečistot, díky větší ploše filtru
Technické parametry:
| Hlučnost | 74 dB |
| Hmotnost | 126 kg |
| Napětí | 230 V |
| Objem nádrže | 70 l |
| Podtlak | 2200 mm H2O |
| Použití | sucho |
| Průtok vzduchu | 320 m3/h |
| Rozměry | 600 x800 x 1650 mm |
| Výkon | 2500 W,turbína |
Zboží zařazeno v kategoriích
