- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Coynco ST 22 BAG
Průmyslový vysavač Coynco ST 22 BAG

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Coynco ST 22 BAGNa dotaz119 326 Kč/ ks98 616,53 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Speciální vysavač vybavený unikátním systémem vysávání do pytlů.
- ednofázový průmyslový vysavač umožňující vysávání prachu a suchých nečistot
- vybaven unikátním systémem vysávání přímo do igelitových pytlů bez nutnosti vyprazdňování odpadní nádoby
- díky systému ?nekonečného" pytle, lze vysátý materiál vyhodit ihned po provedení úklidu, bez jakéhokoliv kontaktu s vysátým odpadem
- vybaven inovativním systémem oklepu filtru, prostřednictvím vibrací, vzduchovým pístem (jednoduchá mechanická páka pro přepínání)
- kompaktní rozměry stroje přispívají k jednodušší manipulaci
- vysávání suchých nečistot v rozmanitém využití
- tento model lze dodat v úpravě do nebezpečného prostředí s certifikací ATEX zóna 22
Technické parametry:
| Hlučnost | 74 dB |
| Hmotnost | 107 kg |
| Napětí | 230 V |
| Objem nádrže | LONGOPAC - "nekonečný pytel" |
| Podtlak | 2200 mm H2O |
| Použití | sucho, možnost provedení ATEX zóna 22 |
| Průtok vzduchu | 320 m3/h |
| Rozměry | 600 x800 x 1750 mm |
| Výkon | 2500 W,turbína |
Zboží zařazeno v kategoriích
