- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Coynco ST 3
Průmyslový vysavač Coynco ST 3
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Coynco ST 3Na dotaz91 874 Kč/ ks75 928,93 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Třífázový průmyslový vysavač (sací turbína) umožňující vysávání prachu, suchých a mokrých nečistot a vody.
- vybaven inovativním systémem oklepu filtru, prostřednictvím vibrací, vzduchovým pístem (jednoduchá mechanická páka pro přepínání)
- odpadní nádoba je standardně opatřena práškovým nátěrem a nerez nádobu je možné získat na vyžádání
- kompaktní rozměry stroje přispívají k jednodušší manipulaci
- vysávání všech druhu materiálu ve středně náročných provozech
- možné k dodání v úpravě do nebezpečného výbušného prostředí s certifikátem ATEX
Technické parametry:
| Hlučnost | 74 dB |
| Hmotnost | 73 kg |
| Napětí | 400 V |
| Objem nádrže | 50 l |
| Podtlak | 3200 mm H2O |
| Použití | všeobecné, možnost provedení ATEX zóna 22 |
| Průtok vzduchu | 320 m3/h |
| Rozměry | 600 x 730 x 1600 mm |
| Výkon | 3000 W,turbína |
Zboží zařazeno v kategoriích
