- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Coynco iClean 220
Průmyslový vysavač Coynco iClean 220

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Coynco iClean 220Na dotaz50 855 Kč/ ks42 028,93 Kč bez DPH
Extrémně kompaktní vysavač pro efektivní kontinuální vysávání jemného prachu s plně automatickým čištěním filtru, se kterým se díky velkým zadním kolům snadno manipuluje. Rychloupínací systém umožňuje bezproblémové vyprázdnění vysavače. Tyto modely splňují požadavky pro kontinuální a dlouhé vysávání a jsou obzvláště vhodné pro odsávání ke strojům na úpravu podlah a povrchů, jako jsou různé brusky a frézy.
Modely vybavené systémem iClean pro vibrační čištění filtrů pro konstantní čisticí sílu umožňují udržovat čistotu filtrů bez jakéhokoliv zásahu obsluhy bez přerušení chodu vysavače. Vysavač je vybaven dvěma patronovými filtry třídy H14, které jsou schopny filtrovat 99,995% prachových částic o rozměru 0.3µm. Filtry jsou opatřené PTFE membránou, což je teflonový povlak, který vylepšuje odolnost filtru proti prachu.
- Tangenciální vstup přispívá k lepší separaci prachu.
- Plně automaticé čištění filtru
- Filtrační systém HEPA H14
Technické parametry:
| Filtrační plocha | 2 x 8.000 cm2 HEPA PTFE s automatickým čištěním filtrů |
| Hmotnost | 36 kg |
| Napětí | 230 Volt 50Hz |
| Objem nádrže | 20 Litrů |
| Podtlak | 230 mm H2O |
| Použití | Všeobecné, M, H |
| Průtok vzduchu | 340 m3/h |
| Rozměry | 54 x 58 x 85 cm |
| Výkon | 2200 W, dvoustupňová trurbína s ByPass |
