- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Coynco iClean 350
Průmyslový vysavač Coynco iClean 350

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Coynco iClean 350Obvykle do 3 dnů79 166 Kč/ ks65 426,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Třímotorový efektivní průmyslový vysavač pro vysávání jemného prachu pro denní použití v náročném prašném prostředí s automatickým čištěním HEPA filtrů. Vhodný i pro práci s bruskou.
Coynco iClean 350 nejvíce ocení ti, kteří ho budou denně používat například v oblasti zpracování povrchů.
Jedná se o nejefektivnější průmyslový vysavač na vysávání prachu vznikající například při práci s bruskou.
Jeho oblast použití se neomezuje jen na stavebnictví, ale také na oblasti, kde prach představuje složitý problém pro běžné průmyslové vysavače.
- Tangenciální vstup pro lepší separaci prachu
- Plně automatické čištění filtru
- Nádoba s funkcí rychlého uvolnění
Technické parametry:
| Filtrační plocha | 3 x 10.000 cm2 HEPA s automatickým čištěním filtrů |
| Hmotnost | 65 kg |
| Napětí | 230 Volt 50 Hz |
| Objem nádrže | 50 litrů |
| Podtlak | 230 mBar |
| Použití | Všeobecné, M, H |
| Průtok vzduchu | 510 m3/h |
| Rozměry | 80 x 60 x 118 cm |
| Výkon | 3300 Watt, dvoustupňové trurbíny s ByPass |
Zboží zařazeno v kategoriích
