- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač DELFIN DM 3 EL
Průmyslový vysavač DELFIN DM 3 EL

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač DELFIN DM 3 ELObvykle do 3 dnů59 595 Kč/ ks49 252,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač DELFIN DM3 EL vychází ze velmi populárního a oblíbeného průmyslovho vysavače DM3. Díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu je vhodné pro běžý úklid v dílách a skladech. Patří do třídy vysavačů DM - vysavače s jednofázovými motory.
Označení EL značí akčnímodel s velmi zajímavou cenou.
Vysavač si díky velkému průtoku vzduchu (až 540 m3/h) poradí i s velkými nánosy jemného prachu, nebo tekutin.
Výhody vysavače
- Vysoký sací výkon (540 m3/h, podtlak 250 mbar)
- Integrovaný systém čištění filtru
- Tichý chod
- 3 sací turbíny
- Velký kapsový filtr vhodný pro vysávání jemných prachů - filtrační plocha 20.000 cm2
- Kovový rám s pevnými koly
- Velká nádrž na vysáté nečistoty (60 l)
Příklady použití
- Úklid ve skladech
- Vysávání v zemědělské výrobě
- Čištění obráběcích strojů
- Vysávání na stavbách
- Čištění ve farmaceutickém průmyslu
- Odsávání plastových špon a úlomků v lisovnách plastů
- Čištění pekařských pecí
Vysavač se dodává s opcemi:
- S fitry kategorie H - HEPA
- Provedení s plováem pro vysávání kapalin
- Nerezové provedení pro potravinářský průmysl
Základní příslušenství: příslušenství není v ceně vysavače
Technické parametry:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 3,45 kW |
| Průtok vzduchu | 540 m3/h |
| Kapacita | 60 l |
| Hlučnost | 76 dB(A) |
| Frekvence | 50 Hz |
| Podtlak | 2500 mmH2O |
| Plocha filtru | 30000 cm2 |
| Plocha filtru ( HEPA filter) | 25000 cm2 |
| Zatížení filtru | 270.00 m3/m2/h |
| Průměr sacího hrdla | 80 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
