- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač DELFIN TECNOIL 100 IF
Průmyslový vysavač DELFIN TECNOIL 100 IF

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač DELFIN TECNOIL 100 IFObvykle do 3 dnů133 609 Kč/ ks110 420,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Ideální průmyslový vysavač pro čištění obráběcích strojů kde se vysávají oleje nebo chladící emulze společně se šponami.
PRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ DELFIN TECNOIL 100 IF
- Vysavač vyvinutý pro čištění obráběcích strojů od špon, usazených nečistot a olejů nebo emulzí.
- Svojí konstrukcí se jedná o jedinečný stroj, který prakticky nemá odpovídající konkurenci.
- Proces čištění výrazně urychlí a usnadní. Přináší tak velké úspory.
- Vysáté oleje se oddělí od špon. Špony se zachytí v koši a olej vysavač vytlačí do sběrné nádoby obrácením proudu vzduchu.
Úspory, které přináší používání vysavače TECNOIL 100 IF:
- zmenšení doby odstávky strojů při čištění
- úspora nákladů na čištění stroje zkrácením potřebného času až o 2/3
- možnost filtrování oleje a jeho opakovaného použití
- snadná manipulace s vysátým olejem - přečerpá se přímo do sběrné nádoby
Technické parametry:
| Napětí | 400 V |
| Výkon | 3 kW |
| Sací podtlak (nepřetržité použití) | 2500 mmH2O |
| Kapacita nádrže na kapaliny | 100 litrů |
| Plovák | Ano |
| Hlučnost | 78 dB(A) |
| Rozměry | 52 x60x150 cm (výška) |
| Frekvence | 50 Hz |
| Sací podtlak | 3000 mmH2O |
| Průtok vzduchu | 300 m3/h |
| Kapacita pro špony | 40 litrů |
| Průměr sací trubice | 50 mm |
| Stupeň krytí IP | IP 55 |
Zboží zařazeno v kategoriích
