Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Úklidové a čistící stroje
 3. Vysavače průmyslové
 4. Průmyslový vysavač Depureco M 100 OIL

Průmyslový vysavač Depureco M 100 OIL

Jednofázový robustní průmyslový vysavač umožnující vysávání suchých i mokrých nečistot (špony, hobliny), kapalin, emulze a oleje. Vstup Ø 50 mm. ... celý popis
Dostupnost
Do 3 dnů
83 788 Kč
69 246,28 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:A455
 • Kompletní specifikace
 • Průmyslový vysavač Depureco M 100 OIL
  Průmyslový vysavač Depureco M 100 OIL
  Do 3 dnů
  83 788 Kč
  69 246,28 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Jednofázový robustní průmyslový vysavač umožnující vysávání suchých i mokrých nečistot (špony, hobliny), kapalin, emulze a oleje. Vstup Ø 50 mm. Je vybaven nylonovým filtrem a filtrační kazetou odolnou vůči oleji. Jako pohonná jednotka zde slouží tři uhlíkové sací motory s celkovým výkonem 3,9 kW. S průtokem vzduchu 570 m³/h vytvaří podtlak 250 mbar. Velikost nádoby na pevný odpad je 50 litrů a velikost nádoby na kapaliny je 100 litrů . Hmotnost vysavače 90 kg.

Robustní průmyslový vysavač M 100 OIL navržený k vysávání špon a hoblin od oleje

Jednofázový průmyslový vysavač robustní konstrukce navržený k odstraňování naolejovaných kovových hoblin a špon z obráběcích strojů. Jako pohonná jednotka zde slouží tři výkonné na sobě nezávislé uhlíkové sací motory, které vytvářejí dostatečný průtok vzduchu (570 m³/h) a podtlak až 250 mbar. Kovový koš, který umožňuje oddělit kapaliny od pevných látek, je umístěn uvnitř nádrže s kolečky, která je vybavena kovovým madlem pro snadnou manipulaci. Do koše je možné umístit 150 mikronový filtr, aby byla zajištěna vyšší filtrace. Praktický indikátor na boku nádoby na odpad ukazuje množství nasátého média. Vypouštění probíhá gravitačně díky 1" ručnímu kulovému ventilu umístěnému na dně nádoby. Nádobu je možné zvednout vysokozdvižným vozíkem, aby se usnadnilo vypouštění. Tímto způsobem je možné vyprázdnit kapaliny do sběrného kontejneru nebo nádoby na sedimenty. Kompaktní rozměry stroje přispívají k jednodušší manipulaci. Vysavač se dodává vzhledem k velké variabilitě a sortimentu výrobce bez příslušenství!

Stroj je možno po domluvě nadstandardně vybavit množstvím volitelné příplatkové výbavy a tím jej přizpůsobit konkrétním požadavkům a potřebám jako např.: nádobou na odpad z nerezové oceli, sadou příslušenství pro vysavání špon a kovových hoblin - odolnou vůči oleji atd. Výrobce Depureco nabízí široký sortiment doplňkové výbavy a příslušenství pro svoje vysavače!

Klíčové vlastnosti vysavače:

Sací jednotka:

Pohoná jednotka vysavače je tvořena třemi uhlíkovými sacími motory s výkonem 3 x 1300 W. S průtokem vzduchu 570 m³/h vytvaří podtlak až 250 mbar. Každý motor je ovládán nezávislým spínačem, což umožňuje operátorovi kontrolovat a regulovat výkon vysavače. Motory jsou umístěny v robustním pouzdře s izolační pěnou pro udržení nízké úrovně hluku (72 dB). 

Tangenciální vstup sání:

Tangenciální vstup je navržen tak, aby usnadnil proces ukladnání materiálu do odpadního koše. Robustní kovový cyklón svařený uvnitř komory značně zpomaluje vstupní rychlost vysávaného materiálu, takže padá přímo do koše a nezachycuje se v takové míře na filtru. Tímto způsobem je filtr účinně chráněn a minimalizuje se riziko jeho ucpání.

 

Nádoba na odpad (100l kapaliny, 50l pevné látky):

Shromážděný odpadní materiál je uložen uvnitř lakované nádoby na nečistoty o celkovém objemu 150 litrů. Nádoba je vybavená kovovým madlem, které umožňuje odpojení koše od vysavače. Sběrný koš je určen k oddělování pevných látek od kapalin. K dispozici je odnímatelná kovová mřížka, která odděluje kovové špony od maziv. Navíc je uprostřed mřížky umístěn plovoucí systém, který vypne vysavač v případě plné nádrže na tekutiny. Zvenku v přední části nádoby je optický idikátor úrovně hladiny umožňující operátorovi zkontrolovat aktuální hladinu kapalin uvnitř.

 

Filtrace a separace vysávaného materiálu:

Filtraci a separaci zaručuje omyvatelný nylonový filtr. Nasbíraná kapalina může být filtrována přes nylonový filtr s účinností 150 µ (mikronu). Díky tomu je možné oddělit i malé úlomky (špony, hobliny) od oleje a maziva recyklovat pro opětovné použití. Filtr lze snadno umýt a znovu použít.

 

Systém vyprazdňování nádoby na kapaliny:

K vypouštění zachycené tekutiny je nádrž na kapaliny vybavena ve spodní části ručním kulovým ventilem. Vypouštění probíhá gravitačně. V případě potřeby vypouštění kapalin do jiné nádoby nebo sběrné nádrže je možné kontejner vyzdvihnout pomocí vysokozdvižného vozíku a speciální bezpečnostní kovové podpory, která je připravena zespodu nádoby.

 
 

Olejový mlhový filtr:

Houbovitý molitanový olejový filtr je umístěn pod motorovou hlavou, kterou chrání před poškozením. Filtr je nainstalován v robustním pozinkovaném železném pouzdře. Zastaví všechny možné mikro kapky maziva a také olejovou mlhu, která může vznikat při vysávání maziv. V neposlední řadě chrání zdraví zaměstnanců a prodlužuje životnost motorů!

 
 

Sada pro dílnu odolná oleji (a další volitelné nadstardní vybavení):

Tento model je možné nadstandardně vybavit např. sadou příslušenství odolnou vůči oleji vhodnou pro vysávání pevných materiálů (třísky, špony, hobliny) a kapalin v dílnách a servisech. Depureco nabízí široký sortiment doplňkové výbavy a příslušenství pro svoje vysavače!

 

DEPURECO A JEJICH PRŮMYSLOVÉ VYSAVAČE:

Italská společnost Depureco Industrial Vacuums navrhuje, vyrábí a prodává průmyslové vysavače. Jejich stroje jsou známé svou kompaktností, univerzálností, použitelností a velkým sacím výkonem, protože nabízí různá řešení týkající se sběru a odsávání prachu v mnoha výrobních procesech. Velký důraz se klade také na zdraví obsluhy a na kvalitu a čistotu pracovního prostředí, protože každý nádech se počíta! V nabídce jsou různé druhy filtrů, které nepropustí ani ty nejjemnější, nejmenší a nebezpečné částice prachu.

V širokém sortimentu si můžete vybrat mezi průmyslovými jednofázovými vysavači, průmyslovými třífázovými vysavači, průmyslovými vysavači s certifikací ATEX, vysavači na stlačený vzduch a mokrými / suchými odlučovači.

Společnost Depureco udržuje výrobní linky čisté ve společnostech po celém světě již více než třicet let. Jejich průmyslové vysavače jsou navrženy tak, aby regenerovaly odpad ze zpracování, prach, kapaliny atd. V souladu s evropskými a mezinárodními bezpečnostními normami. Profesionální vysavače od této společnosti lze aplikovat přímo na výrobní linky, aby se odstranily zbytky ze zpracování např. v chemicko-farmaceutickém, textilním a strojírenském průmyslu.

Technologie, výzkum, zaměření na zákazníka! Poslání společnosti Depureco je založeno na těchto třech klíčových slovech. Cílem je zlepšit kvalitu pracovního prostředí a navrhnout průmyslové vysavačové systémy schopné regenerovat veškerý výrobní odpad. Orientováno na dokonalost! Depureco poskytuje jedinečná technologická řešení a usiluje o poskytování včasných služeb svým klientům a partnerům.

Technické parametry:

Filtr1 x olejový mlhový filtr,1 x nylonový omyvatelný separační filtr
Filtrační schopnostod 150 µ
Hlučnost72 dB(A)
Hmotnost90 kg
Napájení230 V ; 50/60 Hz
Objem zásobníku na nečistoty100 l na kapaliny, 50 l na pevné látky
Podtlak sání250 mbar
Použitísuché i mokré vysávání, odolnost vůči oleji
Průměr vstupu50 mm
Průtok vzduchu570 m³/h
Rozměry ( d x š x v )70 x 45 x 140 cm
Speciální funkcetangenciální vstup, ukazatel zanešení filtru, odolnost vůči oleji, separace vysávaných materiálů
Výkon motoru3 x 1300 W; 3,9 kW; 5,2 HP
 
Kudy k nám?

 

Kde nás najdete

TopServis - Pavel Malý

Pražská 46

530 06 Pardubice

Česká Republika

Kontakty
Pavel Malý - TopServis
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz