- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA 629
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA 629
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA 629Obvykle do 3 dnů20 552 Kč/ ks16 985,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální dvoumotorový průmyslový vysavač na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- podlahová hubice s kartáčem
- podlahová hubice s gumou
- štěrbinová hubice
- redukce pro kartáček
- kruhový kartáček
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 24 kg |
| Kapacita nádoby | 78 litrů |
| Motor | 2 x 1080 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 220 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 340 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 610 x 680 x 980 |
Zboží zařazeno v kategoriích
