- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Cyclon 640
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Cyclon 640
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Cyclon 640Obvykle do 3 dnů30 830 Kč/ ks25 479,34 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální třímotorový průmyslový vysavač na podvozku na suché vysávání velmi jemných nečistot jako např. práškových barev, mletého koření apod., vybavený nádobou s antikorozní úpravou a cyklonovým odlučovačem. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství, včetně HEPA filtru.
Základní příslušenství
- Cyklónový filtr
- kovový podvozek
- sací hadice - 10m
- trubice rovná (hliník+plast), 2 kusy po 50 cm
- plastové koleno
- sací lišta s kartáčem
- úzká hubice
- redukce na vysavač
- kruhová hubice s kartáčem
- HEPA filtr
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 38 kg |
| Kapacita nádoby | 78 litrů |
| Motor | 3 x 1080 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 220 mbar |
| Použití | sucho |
| Průtok vzduchu | 510 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 600 x 700 x 1420 |
Zboží zařazeno v kategoriích
