- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 429 FLOWMIX
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 429 FLOWMIX

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 429 FLOWMIXObvykle do 3 dnů19 268 Kč/ ks15 923,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nový model profesionálního dvoumotorového průmyslového vysavače na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství. FLOWMIX = zvýšení podtlaku.
INOVACE - Nová sací turbína s vyšším výkonem
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- podlahová hubice s kartáčem
- podlahová hubice s gumou
- štěrbinová hubice
- redukce pro kartáček
- kruhový kartáček

Funkce FLOWMIX
Tato nová funkce přináší extrémní navýšení podtlaku (sací síly) jednoduchým přesunutím ovládací páčky za provozu vysavače. V momentě potřeby většího podtlaku (např. nečistoty s větší vahou, které nelze standardně odsát) se sací síla spojí, zařazením turbín za sebou a vytvoří výslednou extrémní sací sílu.
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 24 kg |
| Kapacita nádoby | 62 litrů |
| Motor | 2 x 1300 W by-pass, 40 000 ot/min |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Podtlak FLOWMIX | 380 mbar |
| Podtlak standard | 238 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu FLOWMIX | 220 m3/h |
| Průtok vzduchu standard | 400 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 700 x 510 x 900 |
Zboží zařazeno v kategoriích
