- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 440
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 440
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 440Obvykle do 3 dnů21 837 Kč/ ks18 047,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nový model profesionálního třímotorového průmyslového vysavače na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
INOVACE - Nová sací turbína s vyšším výkonem
![]()
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- podlahová hubice s kartáčem
- podlahová hubice s gumou
- štěrbinová hubice
- redukce pro kartáček
- kruhový kartáček

Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 28 kg |
| Kapacita nádoby | 62 litrů |
| Motor | 3 x 1300 W by-pass, 40 000 ot/min |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Podtlak | 238 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 600 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 700 x 510 x 900 |
Zboží zařazeno v kategoriích
