- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 515
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 515
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA High Tech 515Obvykle do 3 dnů10 277 Kč/ ks8 493,39 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nový model profesionálního jednomotorového průmyslového vysavače na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
INOVACE - Nová sací turbína s vyšším výkonem
![]()
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- podlahová hubice s kartáčemw
- podlahová hubice s gumou
- štěrbinová hubice
- redukce pro kartáček
- kruhový kartáček

Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Kapacita nádoby | 33 litrů |
| Motor | 1300 W by-pass, 40 000 ot/min |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Podtlak | 238 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 200 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 400 x 400 x 740 |
Zboží zařazeno v kategoriích
