- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Justo 504
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Justo 504
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA Justo 504Obvykle do 3 dnů14 130 Kč/ ks11 677,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální jednomotorový průmyslový vysavač na podvozku, určený pro vysávání velmi jemných nečistot, vybavený cyklonovým filtrem, mikrofiltrem a nádobou s antikorozní úpravou. Vysavač je navíc možné ovládat pomocí ručního nářadí pomocí funkce TELE-CONTROL.
Základní příslušenství
- Hadice o průměru 36
- Trubka plast+hliník, 2ks
- Plastové koleno
- Redukce
- Hubice úzká
- Sací hubice široká 10 cm
- Kruhová hubice s kartáčem
- Skládaný polyesterový filtr 250x219x80mm
- Cyklonový filtr
- Funkce Tele-Control
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Filtr Cyclon | ANO |
| Funkce TELE-CONTROL | ANO |
| Hmotnost | 12 kg |
| Kapacita nádoby | 32 litrů |
| Motor | 1500 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 319 mbar |
| Použití | sucho |
| Průtok vzduchu | 140 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 400 x 400 x 750 |
Zboží zařazeno v kategoriích
