- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA V 633 M
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA V 633 M
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO NEVADA V 633 MDo 3 týdnů34 682 Kč/ ks28 662,81 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální třímotorový průmyslový vysavač na kovovém podvozku na suché nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou a polocyklonovým odlučovačem pro vysávání jemných nečistot.
Základní příslušenství
- sací hadice 2,7 m
- kovová uzká hubice, pochromovaná
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 35 kg |
| Kapacita nádoby | 65 litrů |
| Motor | 3 x 1200 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 240 mbar |
| Použití | sucho |
| Průtok vzduchu | 640 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 600 x 670 x 1350 |
Zboží zařazeno v kategoriích
