- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač SOTECO PLANET 150
Průmyslový vysavač SOTECO PLANET 150
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO PLANET 150Na dotaz64 518 Kč/ ks53 320,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompaktní průmyslový vysavač vybavený dvou nebo tří stupňovými motory, velice odolnou ocelovou nádrží o objemu 50 l, klepačem filtru a je k dostání s kovovou hlavou.
Průmyslový vysavač PLANET 150 o výkonu 2 kW je vybavený dvou nebo tří stupňovými motory, velice odolnou ocelovou nádrží o objemu 50 l, klepačem filtru a je k dostání s kovovou hlavou. Používá se ve strojírenském, chemickém a stavebním průmyslu, ale také v automobilovém odvětví. Vysavač není vhodný pro stálé nasazení a pro použití v těžkém průmyslu.
Technické parametry:
| Elekt.připojení | 230 V |
| Hladina hluku | 77 dB |
| Kapacita nádoby | 50 l |
| Plocha filtru | 12000cm2 |
| Podtlak | 230 mbar |
| Průměr hrdla | 60 mm |
| Průtok vzduchu | 250 m3/h |
| Výkon | 2 kW |
Zboží zařazeno v kategoriích
