- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač SOTECO VOLCAN
Průmyslový vysavač SOTECO VOLCAN
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač SOTECO VOLCANDo 3 týdnů24 625 Kč/ ks20 351,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Speciální profesionální jednomotorový vysavač na podvozku, určený k vysávání žhavých nebo horkých nečistot, maximálně do teploty 120 °C. Vhodný pro vysávání nečistot z pecí.
Ve vysavači je instalovaný speciální teplotně odolný filtr.
Příslušenství v ceně stroje:
Ve vysavači je instalovaný speciální teplotně odolný filtr:
Příslušenství v ceně stroje:
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Elektrické připojení | 230 V; 50 Hz |
| Max. teplota vysávaných nečistot | 120 °C |
| Objem nádoby | 41 l |
| Podtlak | 260 mbar (2600 mm/H2O) |
| POZOR | VYSAVAČ NENÍ VHODNÝ K VYSÁVÁNÍ POPELA!!! |
| Průtok vzduchu | 230 m3/hod |
| Výkon | 1600 W max. |
Zboží zařazeno v kategoriích
