- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače průmyslové
- Průmyslový vysavač Soteco Nevada 629 bez podvozku
Průmyslový vysavač Soteco Nevada 629 bez podvozku
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Soteco Nevada 629 bez podvozkuDo 3 týdnů19 268 Kč/ ks15 923,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální dvoumotorový průmyslový vysavač bez podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- podlahová hubice s kartáčem
- podlahová hubice s gumou
- štěrbinová hubice
- redukce pro kartáček
- kruhový kartáček
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 21 kg |
| Kapacita nádoby | 78 litrů |
| Motor | 2 x 1080 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 220 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 340 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 580 x 600 x 975 |
Zboží zařazeno v kategoriích
