- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Průmyslový vysavač Soteco Nevada High Tech 215
Průmyslový vysavač Soteco Nevada High Tech 215
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Soteco Nevada High Tech 215Obvykle do 3 dnů8 992 Kč7 431,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nový model profesionálního jednomotorového průmyslového vysavače na podvozku na suché a mokré nečistoty, vybavený nádobou s antikorozní úpravou. V ceně vysavače je veškeré potřebné příslušenství.
INOVACE - Nová sací turbína s vyšším výkonem
Základní příslušenství
- sací hadice
- prodlužovací nástavce (2 ks)
- plastové koleno s regulací
- kobercová hubice kombinovaná
- štěrbinová hubice
- hubice široká 10 cm
- kruhový kartáček
- hubice na mokré vysávání

Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 9,3 kg |
| Kapacita nádoby | 17 litrů |
| Motor | 1300 W by-pass, 40 000 ot/min |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Podtlak | 238 mbar |
| Použití | sucho, mokro |
| Průtok vzduchu | 200 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 400 x 400 x 560 |
Zboží zařazeno v kategoriích
