- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Průmyslový vysavač Soteco SUB
Průmyslový vysavač Soteco SUB
- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Soteco SUBObvykle do 3 dnů35 967 Kč/ ks29 724,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Profesionální dvoumotorový průmyslový vysavač na podvozku s kontinuálním odsáváním vody pomocí vestavěného čerpadla, vybavený nádobou s antikorozní úpravou.
Základní příslušenství
- Hadice základní (2,7 m)
- Trubka hliník+plast, 2ks
- Koleno plastové
- Lišta s gumou

Princip kontinuálního odsávání |
Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Hmotnost | 27,5 kg |
| Kapacita nádoby | 80 litrů |
| Motor | 2 x 1080 W |
| Napájení | 230 V |
| Podtlak | 220 mbar |
| Použití | mokro |
| Průtok čerpadla | 150 l/min |
| Průtok vzduchu | 340 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 610 x 680 x 980 |
| Výkon čerpadla | 550 W |
Zboží zařazeno v kategoriích
