- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Průmyslový vysavač Soteco TOPPER 515 TC SP13 Shake
Průmyslový vysavač Soteco TOPPER 515 TC SP13 Shake

- Kompletní specifikace
Průmyslový vysavač Soteco TOPPER 515 TC SP13 ShakeObvykle do 3 dnů19 268 Kč/ ks15 923,97 Kč bez DPH
Profesionální vysavač na vysávání jemných, suchých nebo mokrých nečistot, vybavený patronovým filtrem s automatickým nebo manuálním oklepem a funkcí telecontrol pro ovládání vysavače pomocí jiného spotřebiče. K vysavači je dodáváno kompletní příslušenství.
Soteco TOPPER 515 TC SP13 Shake je vybaven novým elektro-mechanickým systémem pro čištění filtru. Obsahuje dálkové ovládání pro použití ručního elektro nářadí - Telecontrol. Operátor má možnost vyčistit filtr kdykoliv, pouhým vypnutím připojeného ručního nářadí dojde k automatickému očištění filtru. Očištění filtru je možné aktivovat i manuálně.
Přístroj je vybaven elektronickým plovákem, který v případě naplnění nádoby kapalinou vypne sací motor.
Dále je vybaven zásuvkou pro ruční elektro nářadí o maximálním příkonu 2300 W.
Možné použití:
![]() | ![]() | ![]() |
Cementový prach | Řezání betonu | Mokré jádrové vrtání |
![]() | ![]() | |
Suché jádrové vrtání | Ruční elektro nářadí | Suché řezání kamene |
Příslušenství o průměru 36 mm dodávané společně se strojem:

Technické parametry:
| Délka přívodního kabelu | 8 m |
| Elekt. připojení | 220 - 240 V AC 50 Hz |
| Filtrační schopnost | 1 mikron - polyesterový lamelový filtr - válcový |
| Hlučnost | 70,8 dB (A) |
| Hmotnost | 18 kg |
| Kapacita nádoby-celková/dostupná | 41/10 litrů |
| Motor | 1500 W |
| Podtlak | 223 mbar |
| Průtok vzduchu | 255 m3/h |
| Rozměry (d x š x v) (mm) | 390 x 390 x 900 |
| Turbína | jednostupňová |






