- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače do dílen
- GHIBLI POWER PRO WDA 40 M AS vysavač na suché/mokré sání
GHIBLI POWER PRO WDA 40 M AS vysavač na suché/mokré sání

- Kompletní specifikace
GHIBLI POWER PRO WDA 40 M AS vysavač na suché/mokré sáníObvykle do 3 dnů33 626 Kč/ ks27 790,08 Kč bez DPH
Je speciálně navržen pro práci v prostředích charakterizovaných přítomností středně rizikového prachu, jako je prach vznikající z tvrdého dřeva, štuků, barev, betonu.
Kompaktní a ovladatelný TOOL PRO WDA 40 M AS je ideální pro použití v průmyslovém prostředí, řemeslníky a staveniště. Inovativní NONSTOPVAC! systém díky automatickému čištění hlavního filtru zpětným prouděním vzduchu zajišťuje konstantní vysávání a výrazně snižuje prostoje, což umožňuje obsluze pracovat bez přerušení při zachování vysokého sacího výkonu.
Vybaveno zásuvkou pro elektrické nářadí (max. výkon 2400 W) a sadou COMBI pro připojení pneumatického příslušenství (volitelné), která zajišťuje provozní tlak až 10 bar. Stroj lze zapnout ručně nebo automaticky (ovládaný připojeným nástrojem) a také je možné spustit vysavač přímo z flexibilní hadice díky sadě dálkového ovládání (volitelné).
Parametry produktu:
| Napětí - frekvence: | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Maximální jmenovitý výkon: | 1350 W |
| Jmenovitý výkon: | 1100 W |
| Kapacita kontejneru: | 41 l |
| Užitečná kapacita: | 26 l |
| Hlavní filtr: | PTFE plochý filtr (třída filtrace M) |
| Užitečná kapacita prachového sáčku: | 20 l |
| Hodnocení průtoku vzduchu: | 76 l/s |
| Vakuum: | 250 mbar |
| IP kód: | IPX4 |
| Nápájecí kabel: | 7 m |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Rozměry: | 625x385x545 |
| Maximální výkon zatížení elektrické zásuvky: | 2400 W |
| Filtrační plocha: | 0,5 m² |
| Systém čistění filtru: | NONSTOPVAC! |
| Třída prachu: | M |
| Průměr příslušenství: | 21 – 29 – 33 – 36 – 38 MM |
