- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače do dílen
- GHIBLI POWER TOOL PRO WDA 40L vysavač na mokré/suché sání
GHIBLI POWER TOOL PRO WDA 40L vysavač na mokré/suché sání

- Kompletní specifikace
GHIBLI POWER TOOL PRO WDA 40L vysavač na mokré/suché sáníObvykle do 3 dnů30 238 Kč/ ks24 990,08 Kč bez DPH
Je speciálně navržen pro práci v prostředích charakterizovaných přítomností jednoduchého prachu se středním rizikem. Kompaktní a ovladatelný TOOL PRO WDA 40 L je ideální pro použití v prostředích, jako jsou dílny a řemeslné laboratoře.
Inovativní NONSTOPVAC! systém díky automatickému čištění hlavního filtru zpětným prouděním vzduchu zajišťuje konstantní vysávání a výrazně snižuje prostoje, což umožňuje obsluze pracovat bez přerušení při zachování vysokého sacího výkonu. Vybaveno zásuvkou pro elektrické nářadí (max. výkon 2400 W) a sadou COMBI pro připojení pneumatického příslušenství (volitelné), která zajišťuje provozní tlak až 10 bar.
Stroj lze zapnout ručně nebo automaticky (ovládaný připojeným nástrojem) a také je možné spustit vysavač přímo z flexibilní hadice díky sadě dálkového ovládání (volitelné). TOOL PRO WDA 40 L je k dispozici ve dvou různých verzích: s dodaným antistatickým příslušenstvím (verze L AS), pro ochranu proti jakémukoli elektrostatickému náboji, který se může vyskytnout během práce, as neantistatickým příslušenstvím (verze L).
Parametry produktu:
| Napětí - frekvence: | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Maximální jmenovitý výkon: | 1350 W |
| Jmenovitý výkon: | 1100 W |
| Maximální výkon zatížení elektrické zásuvky: | 2400 W |
| Hlavní filtr: | PTFE plochý filtr (třída filtrace M) |
| Filtrační plocha: | 0,5 m² |
| Systém čistění filtru: | NONSTOPVAC! |
| Hodnocení průtoku vzduchu: | 76 l/s |
| Vakuum: | 250 mbar |
| Kapacita kontejneru: | 41 l |
| Užitečná kapacita: | 26 l |
| Užitečná kapacita prachového sáčku: | 20 l |
| IP kód: | IPX4 |
| Třída prachu: | L |
| Průměr příslušenství: | 33 mm |
| Napájecí kabel: | 7 m |
| Hmotnost: | 21 Kg |
| Rozměry: | 625x385x545 |
