- Úvod
- Zvlhčovače, odvlhčovače a ventilátory
- Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem DEHUMID HP 50 FUNK
Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem DEHUMID HP 50 FUNK

- Kompletní specifikace
Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem DEHUMID HP 50 FUNKNa objednání91 398 Kč/ ks75 535,54 Kč bez DPH
Profesionální velkokapacitní odvlhčovač pro velké prostory vybavený bezdrátovým čidlem, vhodný i k řízení vlhkosti v mikroklimatické zóně.
Odvlhčovač Dehumid HP 50 nabízí profesionální vysokokapacitní řešení. Atraktivní a robustní design přístroje je tvořen odolnými syntetickými materiály a nerezovými plechy. Odvlhčovač je vhodný pro všestranné použití. Extrémně vysoký odvlhčovací výkon a velká 20 litrová nádoba na kondenzát je ideální pro prostory až do 600 m3. Malá velikost ve spojení s velkými koly a pevnými úchopy zajišťuje velmi snadnou přepravu a přemisťování.
Přehledný ovládací systém a skutečnost, že přístroj je připravený k provozu ihned po dodání, umožňuje velmi snadnou obsluhu a z Dehumidu HP 50 dělá prvotřídní, výkonné a robustní zařízení.
Jako vysokokapacitní zařízení určené pro velké prostory je odvlhčovač Dehumid HP 50 vybaven elektronickým ovládáním a rozmrazovacím systémem, které předchází zastavení provozu v důsledku zamrzání v kondenzačním okruhu. S odvlhčovacím výkonem až 50 l za den je odvlhčovač Dehumid HP 50 ideální pro intenzivní vysoušení např. po zatopení nebo vodovodní havárii.
HP 50 je univerzální
- Atraktivní design pro použití v muzeích, galeriích a na výstavách
- Snadné přemisťování pro použití v garážích a dílnách
- Robustní a výkonný pro použití i ve stavebnictví
Možnost přesné regulace vlhkosti ve spojení HP 50 Funk se zvlhčovačem
Ve spojení odvlhčovače HP 50 vybaveného volitelnou funkcí vzdáleného radioovládání Funk se zvlhčovačem Brune B 500 Professional nebo Brune B280 Funk a bezdrátovým hygrostatem, který je řízený centrálním systémem, může být přednastavena a dodržena přesná úroveň vlhkosti. To je užitečné hlavně v prostředí citlivém na výkyvy vlhkosti nebo ve výrobním procesu.
Systematická vlhkost
Radiový hygrostat umožňuje kombinovat provoz odvlhčovače HP 50 vybaveného volitelnou funkcí Funk s profesionálním zvlhčovačem B 500 Professional nebo B 280 Funk. To umožňuje, aby vlhkost v řízeném prostoru byla udržována na určité úrovni - zvlhčování a odvlhčování je automaticky řízeno z referenčního bodu klimatické zóny, aniž by docházelo k překrývání.
Technické údaje
| Odvlhčovací kapacita (max.) | 45 l/24h při 27°C, 80%RH 50 l/24h při 32°C, 80%RH |
| Pracovní rozsah - teplota | 5-32°C |
| Pracovní rozsah - vlhkost | 35-90%RH |
| Množství vzduchu | cca 880 / 1060 m3/h |
| Napájení | 1x230 V/50Hz |
| Maximální příkon | cca 0,95-1,221 kW |
| Hlučnost | cca 50-55 d(B)A |
| Objem nádrže na vodu (cca) | 20 (2x10 l) |
Rozměry (šířka/hloubka/výška) | 54/48/78 cm |
Hmotnost | 42 kg |
