- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Profesionální vysavač Ghibli Power WD 80.2. I TMT
Profesionální vysavač Ghibli Power WD 80.2. I TMT

- Kompletní specifikace
Profesionální vysavač Ghibli Power WD 80.2. I TMTNa dotaz20 074 Kč/ ks16 590,08 Kč bez DPH
se vyznačuje nízkou hmotností, o třetinu vyšším průtokem vzduchu oproti klasickým vysavačům, unikátním filtračním systémem a kompaktními rozměry. Nový filtrační systém UFS (Ultra Filter Ring System) díky speciálnímu polypropylenovému distančnímu kroužku udržuje teflonovou kazetovou filtrační vložku neustále čistou. Nástavba z propylenového materiálu obsahuje plovákový systém, který zabraňuje zaplavení sacího motoru při naplnění odpadní nádoby. Zaručuje vysoký sací výkon a maximální ochranu motoru (také v případě nesprávného použití obsluhou). Teflonový kazetový filtr (PTFE) s třídou filtrace M je omyvatelný a odolný proti vysoké vlhkosti. Čištění a údržba plovákového systému, nezávislého na hlavě motoru a připevněného přímo na kroužek, je okamžitá, jednoduchá a intuitivní. Pod tímto systémem je umístěn ještě textilní PES filtr.
| Maximální příkon | 2500 W |
| Jmenovitý příkon | 2200 W |
| Objem kontejneru | 80 l |
| Využitelný objem kontejneru | 56 l |
| Objem papírového filtru | 19 l |
| Plocha filtru | 0,4+1,2 m² |
| Objemový tok vzduchu | 142 l/s |
| Podtlak | 225 mbar |
| Hlučnost | 62 db(A) |
| Napájecí kabel | 10 m |
| Hmotnost | 23,8 kg |
| Rozměr | 740 x 580 x 1010 mm |
