- Úvod
- Úklidové a čistící stroje
- Vysavače profesionální
- Vysavače na suché i mokré sání
- Vysavač GHIBLI WD 90,2 PD SP mokré/suché sání
Vysavač GHIBLI WD 90,2 PD SP mokré/suché sání

- Kompletní specifikace
Vysavač GHIBLI WD 90,2 PD SP mokré/suché sáníSkladem19 348 Kč/ ks15 990,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Model vybavený systémem Ultra FilteRing (UFS), který díky speciálnímu polypropylenovému distančnímu kroužku umožňuje ponechat kartušový filtr (třída filtrace M) vždy nainstalovaný, což zaručuje nejlepší sací výkon a maximální ochranu motoru (i v případě nesprávného použití operátor).
UFS je také praktické řešení: plovoucí systém je nezávislý na hlavě motoru, takže čištění a údržba jsou rychlé, jednoduché a intuitivní. POWER WD 90.2 PD SP (ShockProof), s kapacitou 90 litrů, nárazuvzdornou nádobou z plastu a praktickou vypouštěcí hadicí pro snadné vyprázdnění nádrže, je model Power Line speciálně navržený pro velké plochy a náročné úklidové úkoly.
Parametry produktu:
| Napětí - frekvence: | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Maximální jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovitý výkon: | 2200 W |
| Kapacita kontejneru: | 90 l |
| Užitečná kapacita: | 56 l |
| Užitečná kapacita prachového sáčku: | 19 l |
| Filtrační plocha: | 0,4 (textilní filtr) |
| Hodnocení průtoku vzduchu: | 142 |
| Hladina zvuku: | 62 dB(A) |
| IP kód: | IPX4 |
| Napájecí kabel: | 10 m |
| Hmotnost: | 24,5 Kg |
| Rozměry: | 620x530x950 |
Zboží zařazeno v kategoriích
